VİP TRANSFER

Lüks araç kiralama sektöründe 2014 yılından itibaren hizmet vermekte olan firmamız  Vip Transfer olarak ,kendimize zaman,konfor ve güvenlik kavramlarını öncü edinerek misafirlerimize kaliteli yolculuklar sağlamaya devam ediyoruz.

Mükemmel yol bilgisine sahip sürücü kadromuz ve üst segment güncel araç filomuzla ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri sunuyoruz.Firmamız olarak siz değerli misafirlerimizi profesyonel bir hizmetle ağırlamak için yanınızdayız.

Sayfalarımızdan konular ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vip gerek bireysel gerekse kurumsal müşteri taleplerine göre işinde uzman ekibi ve kendine ait birbirinden özel tasarımlara sahip, gerçek anlamda VIP Minibüsleri uzman sürücü ve hostesleri ile çok özel ve seçkin konuklara hizmet vermektedir.

D2 yetki belgesine sahip Vip ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenen araçlar ile; iş toplantılarında, turistik gezilerde, kongre, seminer organizasyonlarda, özel günlerde, Havalimanı – Otel transferlerinde, aylık, günlük veya saatlik ihtiyaç duyduğunuz her an size ve misafirlerinize özel çözümler üreterek şehir içi ve şehirlerarası hizmet vermektedir.

Uzman kadromuz ve lüks araç filomuzla misafirlerimize hak ettikleri kaliteli yolculuğu güvenli ve konforlu bir şekilde sunmak ,Özel organizasyonlarda en kusursuz hizmeti sağlamak.

Verdiğimiz hizmeti standartların dışına çıkarıp misafirlerimizin yolculuklarından
aldığı keyifi maksimum seviyede tutmak ve kaliteli hizmet veren firmalar arasındaki yerimizi korumak.

REFERANSLARIMIZ